Služby

Smluvní osobní přeprava

Přeprava na míru, luxus vždy na dosah.

Představujeme vám smluvní osobní přepravu, kde kvalita a vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem. Od roku 1991 nabízíme služby na špičkové úrovni, od běžné taxislužby až po exkluzivní VIP služby pro naše nejnáročnější klienty.

VIP servis je určen těm, kdo očekávají více než jen přepravu. Chcete vjezd přímo na letištní plochu? Žádný problém. Potřebujete zabezpečený doprovod či zdravotnický tým? Jsme zde pro vás. Ať už si přejete speciální vozidlo nebo máte jakékoliv další specifické požadavky, uděláme vše pro to, abyste cestovali v naprostém komfortu a s pocitem naprostého luxusu.

Nákladní doprava

Když každý kilogram a každá paleta se počítá, spolehněte se na Pavel Driver.

Dopravu provozujeme s vlastními automobily. Jedná se výhradně o nová vozidla zakoupená v České republice, nikdy nebouraná. Všechna vozidla jsou vybavena klimatizací a airbagy a jsou pojištěna včetně sedaček spolujezdce. Ve všech automobilech jsou mobilní platební terminály. Dle požadavku zákazníka můžeme zajistit také autobus. Rozšířili jsme služby o nákladní dopravu. Půjčujeme vozy Škoda Octavia, Škoda Octavia Combi a nákladní vozíky. V nabídce máme také volitelné příslušenství, jako držáky jízdních kol.

U vozu Mercedes-Benz Vito a třídy V lze demontovat sedačky a využít je tak pro menší přepravu nákladu (cca 2x EURO paleta 1200×800 mm).

Zajišťujeme také odtah vozidel.

Profesionalita

Naši zkušení řidiči s minimálně 5 letou praxí garantují prvotřídní služby.

Bezpečnost

Náš vozový park je pravidelně kontrolován a všechna vozidla jsou vybavena nejnovějšími bezpečnostními prvky.

Flexibilita

Poskytujeme širokou škálu služeb od osobní autodopravy, přes taxislužby až po nákladní dopravu.

Tradiční hodnoty

Přes 30 let poskytujeme dopravní služby s důrazem na kvalitu a spolehlivost.