často kladené dotazy

Firma Pavel Driver osobní autodoprava byla založena panem Pavlem Nevolem v roce 1991 a od té doby aktivně působí v oboru osobní a nákladní autodopravy.

Nabízíme široký rozsah služeb, od taxislužby, přes smluvní osobní přepravu, VIP služby, až po přepravu méně rozměrných nákladů. Naším cílem je vyhovět co nejširší škále požadavků našich klientů.

Ano, všichni naši řidiči mají minimální 5-ti letou praxi v řízení osobních vozidel jako řidiči z povolání a pravidelně absolvují školení v autoškolách.

Samozřejmě, naším klientům nabízíme VIP služby, které zahrnují například vjezd na letištní plochu, bezpečnostní doprovod, zdravotnický personál a další služby na míru.

Pro nákladní dopravu jsme rozšířili naši flotilu o Mercedes Sprinter a další vozidla. Všechny naše vozy jsou vybaveny klimatizací, airbagy a platebními terminály pro pohodlnou platbu.

Ano, nabízíme půjčování vozů, konkrétně modelů Škoda Octavia a Škoda Octavia Combi. Kromě toho nabízíme také pronájem nákladních vozíků a dalších doplňků, jako jsou držáky jízdních kol.

Disponujeme všemi potřebnými koncesními listinami a živovnostenskými oprávněními pro provoz osobní a nákladní autodopravy, taxislužby a pronájmu vozidel. Detailní čísla těchto oprávnění naleznete na našich webových stránkách.

Ve všech našich vozidlech jsou instalovány mobilní platební terminály, takže můžete platit pohodlně kartou přímo v autě.

Ano, například u našeho vozu Mercedes-Benz Vito a třídy V je možné demontovat sedačky a využít tak prostor pro přepravu menšího nákladu, například až dvou EURO palet.

S naší dlouholetou tradicí od roku 1991 nabízíme spojení zkušeností, profesionalismu a moderního přístupu. Každému klientovi se snažíme nabídnout přesně to, co potřebuje, ať už jde o osobní přepravu, VIP služby